Szczegółowe informacje

 

Wyjatkowe show po raz pierwszy na landach!
TYLKO dla KOBIET

KOCHANA,

Czy nie zastanawiałaś się dlaczego coś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, jest absolutnie niezrozumiałe dla Twojego mężczyzny?

Czy chciałabyś dowiedzieć w jaki sposób komunikować się ze swoim partnerem, tak abyście rozumieli się wzajemnie?

A może po prostu chcesz lepiej zrozumieć Chłopa Jełopa?

Niezależnie od tego, czy masz stałego partnera, czy jesteś singielką, podczas tego show odkryjesz SEKRET, który sprawi, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał wszystkie Twoje prośby.

Dołacz do nas i podszlifuj wiedzę na temat mężczyzn, budowania trwałych relacji oraz baw się świetnie w towarzystwie innych wspaniałych KOBIET!

JAK ROZMAWIAĆ Z CHŁOPEM JEŁOPEM, to interaktywny, pełen humoru seans, typu one man show i to TYLKO DLA KOBIET.

Prowadzącym to wyjatkowe show będzie Grzegorz Kordek – coach, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, Nazywanym Doktorem Szczęście, ponieważ posiada receptę na znalezienie miłości, podtrzymywanie namiętności i rozpalenie na nowo iskry w stałych związkach.Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie psychologii płci oraz specjalista w dziedzinie relacji międzyludzkich i rozwoju osobistego. Od ponad siedmiu lat, prowadzi publiczne i prywatne seminaria oraz wykłady, które w ciągu ostatnich czterech lat przyciągnęły ponad 100 000 osób! Z jego opinii korzystają także największe polskie telewizje oraz rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za tłumaczenie w prosty sposób rzeczy skomplikowanych.

Dr Szczęście pomógł tysiącom par uratować związek i znaleźć szczęście w byciu razem! W pracy trenerskiej zawsze pokazuje kontekst praktycznego wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod. Styl Grzegorza nie tylko łączy wielką energię z błyskotliwym poczuciem humoru, ale przede wszystkim przekazuje skomplikowaną wiedzę w prosty i przystępny sposób.

NIe możesz tego przegapić
Serdecznie Cię zapraszamy!

Pytania i rezerwacja miejsc
0641320067, 0353851408479 Lidia
info.kolorsol@gmail.com

€27/osoba
€25/grupa powyżej 5ciu osób
€30/płatność na miejscu w dniu wydarzenia

UWAGA!
Liczba miejsc ograniczona!!!
Rezerwacja miejsca poprzez wplate do dnia 30.04.2017 na konto